Polityka prywatności

Polityka prywatności

Bezpieczeństwo.

Sklep internetowy Malyska.biz.pl zapewnia wysoki poziem bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych.

Dane osobowe gromadzone przez sklep internetowy Malyska.biz.pl są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. W szczególności dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. W momencie wpisywania danych przez Klienta połączenie odbywa się przy użyciu bezpiecznego protokołu szyfrowania SSL z zastosowaniem 128-bitowego klucza szyfrującego. Wszelkie dane osobowe Klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania

W przypadku gdy Klient chce otrzymywać informacje marketingowe od sklepu internetowego Malyska.biz.pl  może dopisać swój adres mail do listy newslettera. Każdy wysłany newsletter zawiera link umożliwiający wykasowanie maila z listy wysyłkowej. Adresy mailowe z listy newslettera nie są w żaden sposób zestawiane z danymi osobowymi gromadzonymi w celu realizacji zamówień.

Polityka prywatności serwisu Malyska.biz.pl

  1. Użytkownik korzystając z Serwisu pozostaje anonimowy tak długo, aż sam nie zadecyduje inaczej i pod warunkiem, że stosuje się do zasad i Regulaminu obowiązującego w Serwisie.
  2. Poprzez akceptacje regulaminu Użytkownik wyraża swoją wyraźną zgodę na wykorzystywanie przez nas  zebranych danych (zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.) w celach marketingowo-promocyjnych, statystycznych analizy sposobu jego użytkowania Serwisu i dostosowanie spersonalizowanego przekazu.
  3. Serwis zbiera i przetwarza dane uzyskane z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, informacje zawarte w logach systemowych, informacje podane przez Użytkownika podczas rejestracji. Wykorzystuje narzędzia gromadzenia danych, takie jak "ciasteczka" (cookies).
  4. Serwis oraz partnerzy Serwisu mogą wykorzystać otrzymane dane w celach rozliczeniowych, kontaktowych, marketingowych, zapewnienia bezpieczeństwa, podwyższenia funkcjonalności Serwisu i usług, które oferujemy.
  5. Serwis nie może zagwarantować, że wszystkie prywatne wiadomości przekazywane Użytkownikowi lub przez Użytkownika, a także inne informacje natury prywatnej, nie zostaną nigdy ujawnione w sposób nie ujęty opisem w treści niniejszych zasad.
  6. Serwis może zachowywać wiadomości przesłane do naszego serwisu e-mailem, pocztą, lub w inny sposób.
  7. Serwis nie ma dostępu i nie przechowuje danych kart kredytowych Użytkowników, którymi dokonano opłaty za Usługi w Serwisie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl